Konut / Villa Projelendirme Uygulama

Bahçeli ve doğayla içi içe yaşanılacak evler son dönemde sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Hem sağlamlığı hem yalıtım özelliği ile ısınma sorununu ortadan kaldıran, inşaatının daha kısa sürede tamamlandığı villa talepleri artma eğilimindedir. Ailesi, çocukları ve evcil hayvanlarıyla doğal ortamda yaşamak isteyen müşterilerimiz için çeşitli projeler gerçekleştiriyoruz. Temiz hava ve bol oksijenin bulunduğu, bahçede sebze meyve yetiştirmeye imkan sağlayan villalarda oturmak isteyenler için en uygun villa projelendirme hizmeti sunarak sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktayız. Doğru tanımlanmış mimari tasarımlarla paralel bir şekilde çalışılan mühendislik çalışmalarımız sonucunda villa projelendirme uygulandırma çalışmaları kusursuz şekilde tamamlanmaktadır.

Villa Projelendirme Çalışmalarında Başarıya Nasıl Ulaşıyoruz?

Dört mevsim rahatlıkla kullanım alanı bulan villa tarzı evleri, kullanıcının yer almasını istediği ayrıntıların, mimarların çözümcül ve uygulanabilir yaklaşımıyla konforlu, güvenilir, rahat ve aynı zamanda yaşanılacak alanı maksimum kullanıma açan villa projelendirme uygulandırma çalışmaları ile istenen sonuçlar elde edilmektedir.

Villa projelendirme çalışmaları hazırlanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır bunlar;

  • Villanın depreme dayanıklı olması
  • Mükemmel ısı yalıtımına sahip olması
  • Mimari bir estetik anlayışı ile tasarlanması
  • Villanın konforlu ve kullanışlı olması
  • Villa yapılacak m2 lik alanın ideal ve doğru orantılı kullanılması
  • Villa yapılacak alanın iklim, bitki örtüsü ve zemin yapısı dikkate alınarak çalışma yapılması
  • Soğuk ve sıcak iklim özelliğine göre bütün bir yıl rahat geçirilebilecek, yazın serin kışın sıcak tutabilecek özellikte villa projelendirme uygulandırma yapılması şeklinde sıralanabilir.

Villa Projelendirme Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Villa projelendirme çalışmalarında iyi bir proje ile başlayan süreç, işçilik maliyetleri, malzeme, depolama ve teçhizat giderleri, proje ve uygulama giderleri gibi masraflar ön plana çıkmaktadır. Burada firmamız ve müşterilerimiz açısından önemli olan villanın sağlam ve güvenilir yapısından taviz verilmemesidir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılıp, kusursuz işçilik çalışmaları ve uygulanabilir villa projelendirme neticesinde firmamız tarafından yapılan titiz araştırmalarla giderlerin ekonomik düzeyde tutulması sağlanır. Projelendirme çalışmalarımız gerçeğe uygun 3d teknolojisi ile uygulamaya geçmeden önce müşterilerimiz ile paylaşılmakta üzerinde kritik yapılmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.