Kepenk ve panjur sistemleri, güvenliği sağlamak ve olumsuz hava koşullarından korunmak için oldukça yaygın bir şekilde kullanılan sistemdir. Yağmuru, güneş ışığını ve rüzgarı önlemek için yapılan panjur sistemi son teknik teçhizat ve ekipmanlar kullanılarak oluşturulur. Uygulanan motorlu panjur sistemiyle, panjur açılıp kapanırken motor devreye girer ve daha modern daha şık bir görünüme kavuşulur. Aynı zamanda motorlu panjur sistemi daha kullanışlı ve konforludur. Motorlu panjur sistemi, ev ve işyeri gibi yaşam alanlarının kapılarına ve pencerelerine uygulanmaktadır. İş yerlerine ve garajlara yapılan sistem daha çok güvenliği sağlamak amaçlıdır. Otomatik kepenk sistemleri, iş yeri için ve ev için motorlu panjur uygulamalarını içermektedir.

İş Yeri İçin Motorlu Panjur Sistemleri

Kepenk sistemleri, iş yeri sahipleri için güvenlik açısından oldukça önemlidir. İş yeri ve fabrikaların güvenliğini sağlamak, hırsızlığı önlemek, saldırılardan korumak için kepenk ve panjur sistemleri yapılması oldukça önemlidir. Panjur sistemi, iş yerlerinde güvenliği sağlamanın yanı sıra, yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından da korumaktadır. Panjur sisteminde delik şeklinde profiller oluşturularak, geceleri ışıklandırılmış olan vitrinlerin belirli ölçüde görünmesi sağlanır. Eğer kepenk sistemi tamamen kapalıysa, kapalı olan kepenkler üstüne renkli grafikler kullanılabilir. Bununla birlikte, otomatik kepenk sistemi ile iş yerleri için güvenliği ve korumayı sağlamak oldukça ekonomiktir. Kepenk sistemleri dayanıklı ve kaliteli malzemelerden tasarladığımız sistemdir.

Ev İçin Motorlu Panjur Sistemleri

Modern çağa uygun olacak şekilde tasarlanmış olan motorlu panjur sistemlerini, ev ve bahçelerinizde güvenli bir şekilde uygulamaktayız. Böylece oldukça zahmetsiz bir şekilde panjurları otomatik olarak açmanın keyfini yaşarsınız. Tek bir tuşla panjurlar açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Panjur sistemi, evlerinizde pencereye uygulanarak, güneş ışığından, rüzgardan, yağmurdan tam koruma sağlanmaktadır. Ayrıca güvenlik sağlamak amaçlı da kullanılmaktadır. Ev için uygulanan panjur sistemlerinde kaliteli ekipman kullanılarak uzun süre dayanıklılık sağlanmaktadır. Bununla birlikte, evlere uygulanan panjur sistemiyle ısı kaybı önlendiğinden dolayı enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Yaz aylarında güneş ışığından korumayı sağlayarak, ev içine serinlik kazandırılır. Pencereye uygulanan sistem ile dış etkenlere karşı korumuş olursunuz.