Ofis Nakliyatı

İş yeri nakliyatı, evden eve nakliyat kadar önemli ve dikkat gerektiren bir uygulamadır. Bu süreç işleyişin zararsız ve kesintisiz bir şekilde sürmesi adına oldukça büyük bir önem taşımaktadır. İş yeri değiştirilirken, ofis içindeki tüm eşyaların güvenli bir biçimde yeni yerine taşınması için nakliye firmalarından alınan hizmet iş yeri nakliyatı olarak adlandırılmaktadır. Oldukça dikkat ve büyük bir titizlik gerektiren bu taşıma işlemi, sektöre senelerini vermiş ve güvenilir firmalar tarafından doğru biçimde yapılmalıdır. İş yeri nakliyatı aşamalarında geneli mobilya olan ofis eşyaları en doğru şekilde yeni yerine taşımakta ve kurulumlarını tamamlamaktadır. Ayrıca bu sürecin özenli bir şekilde uygulanması gerekmesinin bir diğer nedeni de ofis eşyalarının önemli dosyalar ve evraklardan oluşmasıdır.

İş yeri nakliyatı sırasında birbirinden farklı taşıma metotları uygulanabilmektedir. İş yeri nakliyatı için taşıma işlemine söz konusu olan iş yerine yapılacak ekspertiz hizmeti sayesinde, bu işlem organizasyon sürecinin belirlenmesini ve sürecin en etkin şekilde işlemesini sağlamaktadır. İş yeri nakliyatı için taşıma süreci eşyaların niteliği, yoğunluğu, dosyaların durumu, eşyaların miktarı ve arşiv yapısına göre belirlemektedir. Taşıma programı belirlendikten sonra, taşıma saati ve taşıma gününü ayarlanarak, işlem için en doğru paketleme malzemelerini ve en doğru nakliye aracını belirlemektedir. Nakliye işleminin durumuna göre hizmet verecek eleman sayısını da belirlendikten hemen sonra son olarak, müşteri talepleri doğrultusunda sigorta sözleşmesini de hazırlamakta ve taşıma gününü beklenmektedir. Sizlerde kaliteli ve hızlı bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı en doğru ve en hızlı şekilde karşılayacak kurumlar ile anlaşmalı ve yaşanabilecek sorunları en aza indirmelisiniz.

İş Yeri Nakliyatı Fiyatları

İş yeri nakliyatı fiyatları belirlenirken birçok etken göz önüne alınmakta ve fiyatlar bu doğrultuda oluşturulmaktadır. İş yeri nakliyatı fiyatları, tüm taşıma işlemleri sırasında olduğu gibi eşyaların yoğunluğu, büyüklüğü, taşıma mesafesi, kullanılacak ekipmanlar ve istenilen hizmetlere göre hesaplanmaktadır. Ayrıca iş yeri nakliyatı fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur, taşıma işlemine söz konusu olan iş yerinin kaçıncı katta olduğudur.