Cephe kaplama, ısı ve ses yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan bir uygulamadır. Cephe kaplaması sırasında kullanılan malzemeler, hem dışarıdan ısı geçişini hem de ses geçişini azaltmak için yapılan oldukça etkili bir yöntemdir. Cephe kaplaması yapılan binaların ısı iletim direnci maksimum seviyelere çıkmaktadır. Dış cephe yalıtımı yapılırken, binaların bütün bir şekilde ele alınması ve yapılması gereken işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılması büyük bir önem arz etmektedir. Dış cephe kaplamaları ısı ve ses yalıtımı sağlamasının yanı sıra, binaların estetik bir görüntü kazanmasını ve binaların kullanım ömürlerinin uzamasını da sağlamaktadır. Dış cephe kaplamaları, teknolojik gelişmelere bağlı olarak oldukça farklı çeşitler ve geniş içerikler ile yapılmaya başlanmış, binaların yeni bir görüntü kazanması sağlanmıştır. İşlem sırasında kullanılan malzemelerin hafif olması ve binaların dış cephesine uygulanıyor olması, binaya büyük bir ağırlık vermemekte ve oldukça kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

Çeşitli malzemeler kullanılarak yapılan dış cephe kaplamaları, ilk etapta kişilere maliyetli bir uygulama gibi görünse de kullanım avantajları göz önüne alındığında kişilere uzun vadede kar sağlamaktadır. Ahşap, alüminyum kompozit panel, yalı baskı, siding ve doğal taş en sık kullanılan cephe kaplama malzemeleri arasında yer almaktadır. Yeterli tecrübe ve donanıma sahip ustalar ile hizmet veren firmamız, cephe kaplama konusunda sektör lideri sayılmakta ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sizlerde dış cephe kaplaması yaptırmak için bir profesyonel görüşü almak istiyorsanız, bizler ile telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Cephe Kaplama Fiyatları

Geçmişten bugüne sektörde en kaliteli hizmeti veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve müşterilerinin menfaatini düşünerek hareket etmektedir. Firmamız cephe kaplama fiyatlarını birkaç kriteri göz önüne alarak belirlemektedir. Apartman sakinlerinin istekleri, binaya yapılacak işlemler, cephe kaplaması malzemelerinden beklenilen tasarruf oranı doğrultusunda belirlenecek ısı yalıtım levhalarının kalınlıkları, binanın genel özellikleri, apartman sakinlerinin sahip olmak istediği dış cephe görüntüsü ve binanın genel özellikleri dış cephe kaplaması fiyatlarının belirlenmesinde baz alınan kriterler arasında yer almaktadır.