Bahçe Düzenlemesi
Bahçe Düzenlemesi

Peyzaj düzenlemesi; o alanı kullanacak kişilerin ya da aile bireylerinin ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda yapılan işlemler bütününe verilen isimdir. Peyzaj düzenlemesi hizmeti genel olarak villa, özel mülk, kolej, hastane bahçeleri, siteler ve okullar gibi alanlara verilmektedir. Her insanın zihninde tasarlamış olduğu bir bahçe dekorasyonu bulunmaktadır. Fakat bilinmelidir ki, her tasarım her mekana uyum sağlamamaktadır. Bu doğrultuda dikkat edilmesi gereken en önemli konu, bahçe dekorasyonunun, bahçe arazisi ve kullanacak kişilerin istekleri ile doğru orantılı olmasıdır.

Firmamız da, tam bu noktada devreye girmektedir. Sektörün ilk sıralarında yer alan firmamız, sahip olduğunuz bahçenin her alanına, tecrübeli mimar ve mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir. Her biri alanında uzman olan personellerimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda peyzaj uygulamalarından bahçe bakımına, bitki bakımından ağaç dikimine, bahçe düzenlemesinden çim bakımına kadar birçok alanda hizmet vermektedir.

Bahçeleriniz ve mekanlarınız arasındaki uyumu sağlamak, düzenlemeyi bu doğrultuda yapmak, kadromuzun en temel prensipleri arasında yer almaktadır. Siz hayal ediyorsunuz, biz donanımlı personellerimizle hayallerinize en uygun şekilde hayat veriyoruz. Görsel tasarıma her zaman önem veren ve bunun için tecrübeli mimarlar ile çalışan firmamız, peyzaj düzenlemesi hizmeti verirken aynı zamanda kullanım alanlarının fonksiyonel olması adına da birbirinden farklı birçok proje çalışması yapmaktadır.

Peyzaj fiyatları

Peyzaj çalışmaları için yüzeysel bir fiyat vermek mümkün değildir. Peyzaj çalışmalarına yönelik fiyatlandırmalar bahçelerin özellikleri, arazi yapısı, uygulama yapılacak alan ve müşterilerin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Bahçelerde kullanılacak malzemeler, çiçek çeşitleri, kamelyalar, ağaçlar, bitkiler, havuz gibi istek ve talepler, fiyatların büyük oranda değişim göstermesine sebep vermektedir. Ayrıca peyzaj düzenlemesi yapılırken kullanılacak her ürünün kalitesi de, fiyatların değişiklik göstermesine sebep olmaktadır. Bu nedenle bahçe düzenleme hizmeti fiyatları uygulama alanlarının incelenmesi, projelendirme yapılması ve müşterilerin isteklerinin incelenmesi gibi aşamalardan sonra belirlenmektedir. Sayısız projeyi en kaliteli malzemeler kullanarak, en doğru proje ile birleştiren firmamız, fiyatlandırma konusunda müşterilerine birçok kolaylık sağlamakta ve her zaman müşterilerinin menfaatini düşünmektedir.